Testy i badania psychologiczne, pozwolenie na broń – Poznań, Wielkopolskie

W Polsce, aby zakupić pistolet, sztucer myśliwski czy karabinek sportowy, konieczne trzeba mieć odpowiednią licencję. Można otrzymać stosowne pozwolenie na broń, jeśli przejdzie się badania psychologiczne. Testy w Poznaniu można wykonać m.in. w naszej firmie. Jeśli starasz się o zezwolenie na posiadanie takiego sprzętu w swoim domu – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Testy psychologiczne a licencja na broń

Posiadanie uzbrojenia wiąże się z dużą odpowiedzialnością. W związku z tym osoba, która stara się o pozwolenie na nie, musi wykazywać się doskonałą stabilnością i kondycją psychiczną oraz najwyższą dojrzałością. To jedne z istotniejszych warunków, jakie trzeba spełniać.

Co dokładnie sprawdzają testy psychologiczne na broń? W trakcie badań uczestnik jest testowany pod kątem poziomu umysłowego, dojrzałości społecznej i emocjonalnej, a także wykazywania zachowań wskazujących na porywczość, agresję czy impulsywność. W ich trakcie specjalista rozmawia z kandydatem starającym się o licencję. Odbywa się również część pisemna, podczas której osoba ubiegająca się o zezwolenie wypełnia kwestionariusz dotyczący jej zdolności poznawczych, temperamentu i metod radzenia sobie ze stresem. W ten sposób udaje się zmniejszyć prawdopodobieństwo wydania zgody na posiadanie uzbrojenia potencjalnie niebezpiecznym użytkownikom.

Zgłoś się na testy w naszej firmie

Jeśli planujesz starać się o pozwolenie na broń – możesz zgłosić się do naszej firmy na odpowiednie badania psychologiczne. Wykonamy testy, dzięki którym sprawdzisz, czy jesteś odpowiednim kandydatem do uzyskania licencji. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z obsługą.