Psychotesty na kuriera – Poznań, Wielkopolska

Dla osób, które zawodowo zajmują się doręczaniem przesyłek, organizujemy psychotesty na kuriera. Zapraszamy na nie do naszej pracowni w Poznaniu. Badanie to jest obowiązkowe dla kierowców pojazdów służbowych i osób zawodowo prowadzących auta. Dlatego, jeśli chcesz zostać kurierem, musisz pamiętać o tym, aby posiadać aktualne zaświadczenie. Jest ono wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Są one zawarte w Dzienniku Ustaw poz. 937 z dnia 8 lipca 2014 roku.

Co ile lat trzeba przechodzić psychotesty na kuriera?

Mając mniej niż 60 lat, powinno się odświeżać zaświadczenie maksymalnie do 5 lat. Natomiast z chwilą, gdy przekroczona jest  sześćdziesiątka, to okres ten jest o połowę krótszy, czyli wynosi 30 miesięcy. Skierowanie na psychotesty na kuriera otrzymuje się od swojego pracodawcy. Dokument ten jest ważny przez 30 dni, licząc od daty na nim widniejącej.
Inaczej jest w przypadku samozatrudnienia, czyli prowadzenia działalności gospodarczej we własnym imieniu. Wówczas samodzielnie trzeba zadbać o aktualność w.w uprawnień. W tej sytuacji całkowicie pokrywasz koszty za testy.

Jaka jest cena za psychotesty na kuriera?

To ile zapłaci się za psychotesty na kuriera w naszej placówce w Poznaniu, zależy od kategorii prawa jazdy. Jeśli masz dodatkowe pytania związane z psychotestami, to zapraszamy do kontaktu. Na zapytania o wolny termin odpowiada konsultantka, która również zapisuje na wizytę do naszej pracowni.